שירותי שף

שף פרטי במטבח שלך 

באירוע ביתי או בערבי חגים הבישול כבר הפך לחלק משמעותי מהחיים, לא עוד זרקתי כמה דברים לסיר, היום יש השקעה בתפריט, בבחירת חומרי הגלם, והשקעה באוכל, שף פרטי אצלך בבית סוגר את כל הפינות, זה מתחיל בפגישת הכרות, הבנת צרכי הלקוח ותיאום ציפיות, ממשיך עם בניית תפריט מותאם אישית, וכמובן יום בישול, המחיר משתנה בהתאם לעבודה, טווח המחירים ינוע בין 200 לשעה, ועד 1800 ליום עבודה, כך שיש צורך להתאים אישית את המחיר לסוג  העבודה. 

בישול בבית השף לפי תפריט דיאטנ/ית / נטרופת/ית / תזונאי/ת

בשנים האחרונות גוברת המודעות לדברים שאנחנו מכניסים לפה וההשפעה שלו על בריאותנו, בישול פרטי בבית השף נועד לתת מהנה לביקוש הגובר בתחום, כשהאוכל הוא ביתי ללא חומרים משמרים ומיותרים, התפריט נקבע על ידי הלקוח לפי צרכיו או על פי גורם רפואי מוסמך לענייין, בין לקוחתי כאלו הנמנעים מאכילת תבלינים, סוכר, מלח, ביציים, ועוד בקשות מיוחדות, מלבד גלוטן שמצריך סביבה סטרילית במטבח אני נותן מענה לכל בקשה.

ייעול עבודה והדרכת צוות במטבח המקצועי

לחץ, עצבים, אי עמידה ביעדי תקציב וכמויות, זו אינה גזירת הגורל , בעבודה נכונה ניתן לכוון מטבח לעבודה נכונה פיזית וכלכלית.

ישנה תופעה שמוכרת במטבחים חדשים וותיקים של כאוס מוחלט, המטבח לא מצליח לתפקד נכון, ובעל הבית לחוץ עקב הפסדים כספיים, הבעיה שהחיים חזקים יותר מהכל וההצגה חייבת להימשך כך שאין באמת אפשרות לאדם מקצועי ככל שיהיה שעובד באירגון ללחוץ על כפתור העצירה, ולחשב מסלול מחדש, והבאלגן נמשך עד שקורה פיצוץ או עד שהמקום נסגר, המוקדם מביניהם.
השלב הראשון לפתרון זה להרים טלפון ולקבוע פגישה, חכמים ממני אמרו כבר הכרת הבעיה היא חצי פתרון, בפגישה הראשונה יתבצע אבחון מדויק של הבעיה, בניית תוכנית טיפול, הערכת זמן העבודה ותמחור, בהמשך נעבור מחלקה אחרי מחלקה במטבח לטיפול בבעיה ועמידה ביעדים, תוך כדי נבצע הדרכות צוות ספציפיות שמותאמות לבעיות שנמצאו. 

הרצאות בנושאי קולינריה 

וועדי עובדים, ארגונים, חברות, שמחפשים הרצאה מעניינת במגוון נושאים קולינריים, התפתחות מגמת האוכל במגזר החרדי, מגמות ושינויים במטבחי ארצינו ובעולם, ועוד הרצאות בהתאם לבקשות ספיציפיות.

סדנאות בישול

לימוד בישול בבתי ספר מהמגזר החרדי / דתי על ידי שף דתי שבא מהמגזר החרדי, רגישות גבוהה והבנה של קהל הלקוחות, הלימודים בהתאם לסילבוס קיים או בנייה מותאמת אישית, בסדנאות בודדות וגם במסלול ארוך של לימוד מקצועי