ציוד מקצועי למטבח הביתי

כאחד שמתעסק בעולם הבישול אני אוהב לרכוש כל הזמן מוצרים שונים, כל מוצר בפני עצמו אני משקיע מרדף כדי למצוא את האיכותי ביותר ובדיוק את מה שאני מחפש. החלטתי להרים פינה באתר שבו תוכלו למצוא את הדברים שאני אהבתי ואני משתמש בהם במטבח הביתי והמטבח המקצועי. השתדלתי להשיג עבורכם מחירים מיוחדים שלא ניתן למצוא במקום אחר.

מוט סירקולטר סו וויד

מוט סו וויד

המכשיר הייחודי שיחבר אתכם לעולם חדש של בישול קל ופשוט, בישול ב סו וויד הופך אתכם לבשלנים מעולים במינימום מאמץ, אני מבטיח לך, לבשל בחיים לא היה קל יותר.

לפרטים ורכישה »

מכשיר וואקום

מכונת הוואקום הביתית פשוטה להפעלה, קומפקטית וקטנה, מתאימה בדיוק למטבח הביתי עם עוצמת שאיבה וסגירה שמיועדת לכל חובב בישול ומקצוען שרוצה לשדרג את היכולות במטבח.

לפרטים ורכישה »
Fast&Crust משטח אפייה

משטח אפייה

יש דרך נכונה ליצור קראסט מטורף למוצרים, מפיצה קראנצ'ית ועד נתחי בשר מבושלים עם מעטה קריספי שיעשה רעש כשתכניסו לפה, מוצר שמשדרג כל תנור ביתי רגיל לטאבון מקצועי.

לפרטים ורכישה »
ספר לבישול בוואקום

ספר לבישול בוואקום בעברית

ספר הסו וויד הראשון בישראל שעושה סדר בכל מה שצריך לדעת על השיטה כולל מתכונים ברמות קושי שונות והכל מרוכז בצורה נוחה לעבודה ומוגש בפשטות כדי שכל אחד יוכל לבשל ברמה גבוהה ולנצל במלואו את יתרונות הסו וויד.

לפרטים ורכישה »
ערכה לבישול בוואקום

ערכה לבישול בוואקום

כדי שתוכלו להיכנס נכון לעולם הבישול בסו וויד, הכנו לכם ערכה במחיר מיוחד הכוללת – סירקולטור טבילה בייתי CIRCU 2B – מכונת וואקום בייתית CIRCUsealer ובשביל שתוכלו להתחיל ישר לעבוד צירפנו גם – שקיות וואקום (2 גלילים) 500*28- CIRCU.

לפרטים ורכישה »
שקיות וואקום

שקיות לבישול בוואקום

יש לכם את כל הכלים, מוט סו וויד רכשתם, וכך גם את מכונת הוואקום, המוצר שחשוב שתמיד יהיה בבית, אלו שקיות לבישול בסו וויד, בנוסף תוכלו לארוז בו גם עוד מגוון סוגי מזון בשביל לשמור על טריות מיירבית, שימו לב שאני מוכר רק את השקית המאושרת למגע עם מזון חם לאורך זמן ולא סתם שקיות סיניות.

לפרטים ורכישה »
תרמומיקס

תרמומיקס

הרובוט החדשני שכבר קיים בכל בית שני בישראל, לוקח כל בשלן ביתי ממוצע לאיכות מטורפת דרך עבודה פשוטה ושפה ייחודית למניעת טעויות, עם המעבד מזון הזה תחסכו זמן וכסף יקר, ותתחילו לבשל בצורה שעדיין לא הכרתם.

לפרטים ורכישה »