גרילמן פרטי

מארגנים מסיבה?
ערב עם חברים?
אירוע השקה? או ערב יום עצמאות טעים למשפחה?

גרילמן אישי זה מה שאתם מחפשים!

נעים מאוד, אני שף ישראל, אוכל זה הנשמה, ובשר זה החיים, ולעשות על האש זה הכיף שלי,  או בעצם שלנו, בשנים האחרונות אנשים הפכו למודעים יותר, אם זה לחווית האירוח או לאיכות ולהכנת הבשר, וכך עלה הביקוש לגרילמנים איכותיים, איגדתי סביבי אנשי מקצוע מהטובים בתחום, אנשי אש ובשר, אנשי אוכל ואנשים, טבחים ושפים מבריקים, וכעת כל פנייה שלכם עוברת מסננת קטנה, ומתאימה את האיש הנכון עבור האירוע שלכם, הגרילמן שייבחר יחזור אליכם תוך יום עסקים עם הצעת מחיר מדויקת כדי שתוכלו לסגור איתו אירוע.

איך זה עובד?

אתם קובעים את השעה, את המקום ואת סוגי הבשרים, אל תשכחו לעדכן גם כמה אנשים ומה אופי האירוע … את כל זה תזינו בטופס צור קשר, מפה הכל יקרה מהר…

סגרתם אירוע, מברוק, ומה עכשיו?

זה הזמן שלכם להתארגן לאירוע שלכם, את עבודת הנפנוף תשאירו למנגליסט האישי. הבשר יהיה בדיוק במידה שרציתם, ולכם רק נשאר להתייחס ברוגע לאורחים ולשבת עם החברים, בלי לדאוג שיישרף משהו על האש. הגרילמן הפרטי שלכם יספק לכל אורח את מידת העשייה המיוחדת לפי טעמו, כי הרי זה ברור שאם אתה אוהב מדיום וקיבלת וולדן אז זה לא זה.

גרילמן פרטי מגיע שעה לפני האירוע, משרה את הבשרים, פותח את העמדה ומכין את הכל מראש כדי שאתם והאורחים תיהנו בלי להרגיש שהוא שם.

מתלבט איזה בשרים לקנות, כמה מכל סוג?
יש לך אורחים ממדינות שונות ותרצה להתאים להם את סוג הבשר?
אתה עסוק עד מעל הראש בתכנון האירוע ותרצה שמישהו אחר יטפל בבשר?

גם זה חלק מהשירות, גרילמן עד הבית. תפקידו של מנגליסט הוא לעזור לך בבחירת הבשרים, לייעץ לך איזה סוגים לקנות ואפילו לקנות עבורך את הבשרים אם תרצה.

כי גרילמן זה לא רק לנפנף. גרילמן זה לאהוב.
לאהוב בשר, לאהוב אנשים ולאהוב לבשל.

רוצה לשריין מקום? – פנה עכשיו ונתאם את מועד ומקום האירוע שלך.

השתכנעת? - יאללה, בוא נדבר על זה.

שף מודעהC

כמה זה עולה?בזכות הקונספט הייחודי הצלחתי לעשות מחיר שיאפשר לך לקחת חוויה וטעמים של שף לתוך האירוע שלך...